MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 13377275
nr 1337 7275
Matsalsgrupp
13 delar, Rokokostil. Längd: 160 cm. Djup: 120 cm. Höjd: 77 cm + 4+ 1 ilägg x65/35
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:33:07
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr